Üyelik Sözleşmesi

 1. www.pierrecardinuyelik.org internet sitesi, (Site) Avrupa NETWORKING Satış Temsilciliği kayıt işlemleri için hizmet vermektedir. Bu hizmet, 6988522 kodlu Satış Temsilcisi ve Ekip Lideri Bahar ELKOVAN tarafından sağlanır.

2. Üye, Site’ye kayıt olmakla bu sözleşmedeki bütün maddelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

3. Site bu sayfada belirtilen şartların bir kısmını ya da tamamını açıklama yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Üye, Site’ye temsilci kaydı yaptırmadan önce bu şartları okumalıdır. Üye, Site’ye temsilci kaydı yaptırarak şartlardaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

4. Üye, temsilci kayıt formuna doldurduğu bilgilerin kendisine ait olduğunu ve doğruluğunu, kaydı kendi isteği ile gerçekleştirdiğini taahhüt eder. Bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde kayıt işlemleri kabul edilmez ve her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

5. Üye, Site’de yer alan içeriği izin almadan kopyalayamaz veya başka bir yerde kullanamaz.

6. Site, ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Üye, bu bilgileri kullanarak tüm riski kabul etmektedir. Sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

7. Site, üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir.

8. Site’nin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya zarardan www.pierrecardinuyelik.org sorumlu tutulamaz.

9. www.pierrecardinuyelik.org, kötü amaçlı kullanımları tespit ettiğinde Üye’nin Site’ye girişini haber vermeksizin engelleme hakkına sahiptir.

10. Aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle Üye, www.pierrecardinuyelik.org sitesinin, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

11. Üye, Sitemizin Üyelik Sözleşmesini kabul ederek Avrupa NETWORKING Üyelik Sözleşmesi’ni de kabul etmiş sayılır.