Gizlilik Politikası

Kapsam

Site (pierrecardinuyelik.org), kişisel bilgileri nasıl topladığı, kullandığı ve ifşa ettiği konusunda bilgilendirme amacıyla bu Gizlilik Beyanını oluşturmuştur.

Bu Gizlilik Beyanı, bu web sitesi yoluyla veya herhangi bir mobil site, uygulama, Sosyal Paylaşım Aracı (Widget) veya bu Gizlilik Beyanına bağlı olan diğer interaktif özellikler (“Site”) aracılığıyla toplanan bilgiler için geçerlidir.

Veri Güvenliği

Sitemizde bilgi her aşama güvenlik altına alınmıştır. Sitemizin bilgi giriş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kişisel bilgilerin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Sitemiz, iletmiş olduğunuz her türlü kişisel veriyi, 7 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) gereğince ve kanunda açıklandığı çerçevede; elde edebilecek, kaydedebilecek, depolayabilecek, muhafaza edebilecek, hizmetlerini devam ettirebilmek amacıyla güncelleyebilecek, değiştirebilecek, yeniden düzenleyebilecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda ve ölçüde üçüncü kişilere açıklayabilecek, devredebilecek, aktarabilecek, paylaşabilecek, sınıflandırabilecek, anonim hale getirebilecek ve kanunda sayılan diğer şekillerde işleyebilecektir.

Kişisel Bilgiler

Kişisel Bilgilerin Toplanması

“Kişisel Bilgiler”, isim, TC Kimlik No, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, posta adresi gibi bilgilerdir. Kişisel Bilgiler, Sitede “Temsilci Kayıt Formu” doldurulması veya iletişim bölümündeki telefon numarasından satış temsilcisi ile görüşülmesi ile alınabilir.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Kişisel Bilgiler aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanılabilir;

  • Avrupa NETWORKING’e satış temsilci kayıtı yapmak için
  • Sorulara yanıt verebilmek, istekleri işleme alabilmek ve yerine getirebilmek için
  • Temsilci işlemleri hakkında bilgi göndermek için
  • Ürünler, hizmetler, programlar ve tekliflerle ilgili bilgileri e-posta, SMS, telefon veya posta ile bildirmek için
  • Kişiye özel ürünler veya teklifler sunmak için

Kişisel Bilgilerin Paylaşılması

Kişisel Bilgiler, aşağıdaki şahıslarla veya durumlarda paylaşılabilir;

  • Satış temsilci kayıtı yaptırmak için Avrupa NETWORKING firması ile.
  • Sitemize internet sitesi barındırma, alt yapı temini, bilgi teknolojisi hizmetleri, Müşteri Hizmetleri, e-posta gönderim hizmetleri ve diğer benzer hizmetler gibi hizmet veren üçüncü şahıs servis sağlayıcılarıyla.
  • (a) İkamet ettiğiniz ülke dışındaki yasalar dahil geçerli yasa kapsamında, (b) yasal sürece uymak için, (c)ikamet ettiğiniz ülke dışındaki kamu ve hükümet makamları dahil kamu ve hükümet makamlarından gelen talepleri yanıtlamak için, (d) şart ve koşulları uygulamak için, (e) Avrupa NETWORKING ve/veya yan kuruluşların, sizin veya başkalarının haklarını, gizliliğini, güvenliğini veya mülkiyetini korumak için ve (g) Avrupa NETWORKING’in mevcut kanun yollarını yürütmek veya uğrayabileceği zararları sınırlandırmak için gerekli olan veya uygun görülen durumlarda.

 

Üye, Sitemizin Gizlilik Politikasını kabul ederek Avrupa NETWORKING Gizlilik Politikası’nı da kabul etmiş sayılır.